Trening 1 - którego nie robiłaś....
1.Rozgrzewka - 15 "pajacyków" + 15 skrętoskłonów na każdą stronę
Pajacyki:
Skrętoskłony:1. Wykrok w miejscu - zrób najpierw 10 powtórzeń z prawą nogą z przodu, odczekaj minutę i zrób 10 powtórzeń z lewą nogą z przodu. Na początek po jednej serii na stronę starczy.
2. Bird dog - pierwsza seria z prawą ręką i lewą nogą, minuta przerwy i druga seria z lewą ręką i prawą nogą, po 10 powtórzeń. Na początek po jednej serii na każdą stronę.
5. Wiosłowanie hantlami stojąc - 1 seria, 15 powtórzeń.6. Wiosłowanie hantlami w opadzie tułowia - pamiętaj, żeby zginać się tylko w biodrach, a plecy trzymaj prosto. 1 seria po 15 powtórzeń, hantle ciągnij bardziej do dołu brzucha, niż do klatki piersiowej. Łokcie raczej prowadź przy tułowiu.3. Windmill plank - po 10 powtórzeń na każdą stronę (jedno potwórzenie prawa ręka i jedno powtórzenie lewa ręka itp).
4. Pompki na ścianie - 1 seria, na początek 20 powtórzeń.Rozciąganie:
1. Przysiad - zejdź do przysiadu, rozluźnij się i siedź tak sobie ile dasz radę (ale nie więcej, niż 5 minut)
2. Przenoszenie ramion z przodu do tyłu z ręcznikiem, coś takiego (zrób ze 20 razy, nie musisz się spieszyć):
3. Skłon w przód - postaraj się maksymalnie zgiąć w biodrach utrzymując kręgosłup prosto, a jak już zejdziesz najniżej jak się da, to luzuk kręgosłup aż do całkowitego rozluźnienia - pamiętaj, że szyja to też kręgosłup. W tej rozluźnionej pozycji pozostań jakąś minutę, dwie, a jak wytrzymasz to najlepiej 5.Koniec.
Komentarze
Prześlij komentarz